RETIGO - Perfection in cooking and more...

RETIGO 

Výrobce a dodavatel parních konvektomatů pro restaurace českého pavilonu na EXPO 2015 Milano

Vznik české výrobní firmy RETIGO se datuje do roku 1993. Hlavním předmětem činnosti firmy RETIGO je výroba gastronomických zařízení, a to zejména parních konvektomatů- zařízení, fungující na bázi páry a horkého vzduchu, ve kterém lze připravovat pokrmy všemi způsoby za dodržení přísných hygienických předpisů a evropských norem. Stroje jsou určeny především do velkokuchyní, restaurací, jídelen apod.

V současnosti firma působí po celém světě a podíl exportu na celkovém obratu tvoří okolo 85 %. Tento podíl se vyznačuje neustálým růstem díky rychlému rozšiřování distribuční sítě a neutuchajícímu zájmu konečných uživatelů o tyto profesionální a kvalitní stroje. Hlavními zákazníky jsou gastronomické firmy z Německa, Švýcarska, Francie, Polska, Austrálie, Norska a Japonska. Společnost má okolo 130 zaměstnanců a nedisponuje žádným zahraničním kapitálem.

RETIGO nabízí zákazníkům komplexní řešení s konceptem moderní gastronomie - t.j. vaření jídel, jejich udržování, šokové zchlazování/zmrazování a následnou regeneraci. Propracované doprovodné služby, jako je zaškolení obsluhy odborným kuchařem, rychlý a dostupný servis, poradenská a konzultační činnost či školení obchodních partnerů, bere firma jako základ kvalitní péče o zákazníka, bez které by samotný produkt byl pouze strojem a ne plnohodnotným partnerem a všestranným kuchyňským pomocníkem.

RETIGO - konvektomaty