Zajištění restauračních provozů na světových výstavách je administrativně, organizačně, realizačně a finančně velice náročnou záležitostí. Pro realizaci tak velkého projektu jsou proto zapojováni nejrůznější dodavatelé, jejichž produkty, nebo služby logicky souvisejí s provozem, nebo přímo s nabídkou restaurace na Expo. Pro takové společnosti je účast na EXPO velice prestižní záležitostí, a pokud jí shledají jako smysluplnou, tak se stávají partnery restaurace. Nejvýznamnějšími partnery jsou tak například společnosti AMEREX, RETIGO a RM GASTRO, jako dodavatelé špičkových gastro technologií pro vybavení kuchyní restaurací, společnosti IVECO a FRAIKIN, jako dodavatelé chladírenských aut pro zásobování restaurací potravinami, společnosti RUDOLF JELÍNEK, JAN BECHER a PLZEŇSKÝ PRAZDROJ, jako dodavatelé nápojů do nabídky restaurací, skláren KVĚTNÁ 1794, která dodá veškeré sklo pro restauraci La Baita a mnoho dalších.

Oficiální dodavatel gastrozařízení pro restaurace českého pavilonu na EXPO 2015 Milano

AMEREX trade s.r.o. je jeden z nejvýznamnějších dodavatelů profesionálního gastrovybavení v České republice. Společnost vznikla před 21lety a postupně se rozrostla na dvě pobočky v Ostravě a Praze. Společnost nabízí moderní servisní zázemí a spolehlivé montážní týmy s řadou certifikátů výrobců dodávaných gastrozařízení. Desítky realizovaných projektů, stovky dodávek strojů a vybavení. Aktivní vystavovatel na nejprestižnějších gastronomických veletrzích v Praze, Miláně, Chicagu, Paříži, Moskvě a jinde. Dodavatel gastrozařízení pro restaurace českého pavilonu na EXPO 2010 v Shanghai. A nyní i jako oficiální dodavatel gastrozařízení českého pavilonu na EXPO 2015 v Miláně.

více
Výrobce a dodavatel parních konvektomatů pro restaurace českého pavilonu na EXPO 2015 Milano

RETIGO nabízí zákazníkům komplexní řešení s konceptem moderní gastronomie - t.j. vaření jídel, jejich udržování, šokové zchlazování/zmrazování a následnou regeneraci. Propracované doprovodné služby, jako je zaškolení obsluhy odborným kuchařem, rychlý a dostupný servis, poradenská a konzultační činnost či školení obchodních partnerů, bere firma jako základ kvalitní péče o zákazníka, bez které by samotný produkt byl pouze strojem a ne plnohodnotným partnerem a všestranným kuchyňským pomocníkem.

více
Dodavatel profesionálního gastronomického zařízení pro restaurace českého pavilonu na EXPO 2015 Milano

RM Gastro je přední evropský výrobce a dodavatel profesionálního gastrozařízení. Pod značkami RM a REDFOX přináší na český i světový trh ucelený sortiment špičkových produktů a řešení pro hotely, restaurace a další gastronomické provozy. Společnost RM Gastro v roce 2014 oslavila 20 let od svého založení a dosáhla obratu jedné milardy korun. Ve svých pobočkách v Česku, Polsku a na Slovensku RM Gastro zaměstnává 250 pracovníků. Své výrobky z vlastního výrobního závodu ve Veselí nad Lužnicí dodává zákazníkům ve více než 50 zemích světa.

více

Akciová společnost SINOP CB a.s. se zabývá návrhy, výrobou, prodejem a servisem chladící techniky. Od svého založení v roce 1994 se SINOP CB a.s. řadí mezi nejvýznamnější firmy v České republice ve svém oboru. V současnosti se více než 70 % výrobků společnosti SINOP CB a.s.vyváží do zemí EU.

více
Suroviny pro restaurace českého pavilonu na EXPO 2015 Milano přiváží nová Iveco Daily.

Nová Daily je zcela nově koncipovaný vůz s nejlepším objemem a kapacitou ve své třídě, řidičským komfortem srovnatelným s osobním autem a dále optimalizovanou ovladatelností a spotřebou paliva. Třetí generace lehkého užitkového vozu Iveco se z 80% sestává z nových komponentů. Díky své dlouholeté spolehlivosti, efektivnosti a všestrannosti se vozy Daily staly ve své kategorii základním pojmem.

více
Do českého pavilonu na Expo 2015 bude lákat vůně kávy Segafredo.

Společnost Segafredo Zanetti CR, přední dodavatel italské kávy pro gastronomii a maloobchodní síť v České republice, nabízí široký výběr kvalitní zrnkové kávy, která zahrnuje i kávu s certifikátem Fairtrade. Restaurace v českém pavilonu jsou vybaveny profesionální kávovou technologií La San Marco, na kterých baristé připravují espresso a jiné kávové speciality.

více

S více než stoletou tradicí patří společnost G.Benedikt k tradičním výrobcům porcelánu na Karlovarsku. Její historie se začala psát v roce 1882, kdy bratři Benediktové založili ve Dvorech továrnu na porcelán. Ta byla na počest svých zakladatelů pojmenována „Gebrüder Benedikt“.

více

KOMERSIA GROUP nabízí zákazníkům kompletní služby v oblasti prodeje nových a použitých vozů IVECO, FIAT ( užitkové vozy) a FORD (osobní i užitkové vozy). Zkušený team prodejců Vám rád pomůže s výběrem vhodného vozu včetně volby financování, servis nabízí kvalitní opravy na nejmodernějším diagnostickém zařízení, široký sortiment náhradních dílů a možnost náhradního vozu.

více