La gestione dei ristoranti in un’esposizione universale è molto impegnativa dal punto di vista amministrativo, organizzativo, e finanziario. Per la realizzazione di un progetto di questo livello sono coinvolti tanti altri fornitori, i cui prodotti e servizi rendono possibile la gestione e l’offerta dei ristoranti durante l’EXPO. La partecipazione ad Expo è per queste società un gran prestigio e partecipano con entusiasmo all’evento. I partner più importanti sono società AMEREX, RETIGO e RM GASTRO, come fornitori delle tecnologie di cucina di alto livello e per l‘arredamento della cucina del ristorante. Le società IVECO e FRAIKIN forniscono invece i camion refrigeranti per il trasporto del cibo. Le società RUDOLF JELÍNEK, JAN BECHER, PLZEŇSKÝ PRAZDROJ forniscono le bevande, mentre la vetreria KVĚTNÁ 1794 fornisce i bicchieri per il ristorante LA BAITA.

Oficiální dodavatel gastrozařízení pro restaurace českého pavilonu na EXPO 2015 Milano

AMEREX trade s.r.o. je jeden z nejvýznamnějších dodavatelů profesionálního gastrovybavení v České republice. Společnost vznikla před 21lety a postupně se rozrostla na dvě pobočky v Ostravě a Praze. Společnost nabízí moderní servisní zázemí a spolehlivé montážní týmy s řadou certifikátů výrobců dodávaných gastrozařízení. Desítky realizovaných projektů, stovky dodávek strojů a vybavení. Aktivní vystavovatel na nejprestižnějších gastronomických veletrzích v Praze, Miláně, Chicagu, Paříži, Moskvě a jinde. Dodavatel gastrozařízení pro restaurace českého pavilonu na EXPO 2010 v Shanghai. A nyní i jako oficiální dodavatel gastrozařízení českého pavilonu na EXPO 2015 v Miláně.

Altro
Výrobce a dodavatel parních konvektomatů pro restaurace českého pavilonu na EXPO 2015 Milano

RETIGO nabízí zákazníkům komplexní řešení s konceptem moderní gastronomie - t.j. vaření jídel, jejich udržování, šokové zchlazování/zmrazování a následnou regeneraci. Propracované doprovodné služby, jako je zaškolení obsluhy odborným kuchařem, rychlý a dostupný servis, poradenská a konzultační činnost či školení obchodních partnerů, bere firma jako základ kvalitní péče o zákazníka, bez které by samotný produkt byl pouze strojem a ne plnohodnotným partnerem a všestranným kuchyňským pomocníkem.

Altro
Dodavatel profesionálního gastronomického zařízení pro restaurace českého pavilonu na EXPO 2015 Milano

RM Gastro je přední evropský výrobce a dodavatel profesionálního gastrozařízení. Pod značkami RM a REDFOX přináší na český i světový trh ucelený sortiment špičkových produktů a řešení pro hotely, restaurace a další gastronomické provozy. Společnost RM Gastro v roce 2014 oslavila 20 let od svého založení a dosáhla obratu jedné milardy korun. Ve svých pobočkách v Česku, Polsku a na Slovensku RM Gastro zaměstnává 250 pracovníků. Své výrobky z vlastního výrobního závodu ve Veselí nad Lužnicí dodává zákazníkům ve více než 50 zemích světa.

Altro

Akciová společnost SINOP CB a.s. se zabývá návrhy, výrobou, prodejem a servisem chladící techniky. Od svého založení v roce 1994 se SINOP CB a.s. řadí mezi nejvýznamnější firmy v České republice ve svém oboru. V současnosti se více než 70 % výrobků společnosti SINOP CB a.s.vyváží do zemí EU.

Altro
Suroviny pro restaurace českého pavilonu na EXPO 2015 Milano přiváží nová Iveco Daily.

Nová Daily je zcela nově koncipovaný vůz s nejlepším objemem a kapacitou ve své třídě, řidičským komfortem srovnatelným s osobním autem a dále optimalizovanou ovladatelností a spotřebou paliva. Třetí generace lehkého užitkového vozu Iveco se z 80% sestává z nových komponentů. Díky své dlouholeté spolehlivosti, efektivnosti a všestrannosti se vozy Daily staly ve své kategorii základním pojmem.

Altro
L'aroma del caffè Segafredo vi attirerà nel padiglione ceco.

La società Segafredo Zanetti CR, fornitore leader di caffè italiano nel settore della gastronomia e del commercio al minuto nella Repubblica Ceca, offre una vasta selezione di caffè in grani di alta qualità, compreso caffè con certificato Fairtrade. I ristoranti del padiglione ceco sono provvisti di macchine da caffè professionali "La San Marco", usate dai baristi per preparare espressi e altre specialità di caffè.

Altro

Con oltre cento anni di tradizione e di storia, la fabbrica G. Benedikt appartiene alla lunga tradizione di produttori di porcellana della Regione di Karlovy Vary. La storia della fabbrica è iniziata nel 1882 quando i Fratelli Benedikt hanno dato origine alla Manifattura Dvory. In onore dei due fondatori, la Manifattura venne chiamata “Gebrüder Benedikt”.

Altro

KOMERSIA GROUP nabízí zákazníkům kompletní služby v oblasti prodeje nových a použitých vozů IVECO, FIAT ( užitkové vozy) a FORD (osobní i užitkové vozy). Zkušený team prodejců Vám rád pomůže s výběrem vhodného vozu včetně volby financování, servis nabízí kvalitní opravy na nejmodernějším diagnostickém zařízení, široký sortiment náhradních dílů a možnost náhradního vozu.

Altro